| dara33 a întrebat:

Daca mananc numai o punga de biscuiti digestivi viva pe zi si beau 2 nescafe 3 in 1, slabesc? funda. nu mai mananc nimic altceva

5 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna
Da, ai sanse sa slabesti. Dar ai sanse si mai mari sa iti distrugi ficatul si stomacul. Daca vrei sa slabesti, tine dieta Dukan. Eu stiu persoana care in 3 luni a dat jos 18 kg, fara un efort imens. Depinde cat vrei sa slabesti. Daca vrei sa slabesti putin, vei tine putin si dieta. Daca vrei sa dai jos ceva mai mult, o vei tine pana ajungi la greutatea normala. Plus, e o dieta foarte sanatoasa, accesibila si usoara. Bafta!

| anonimul998877 a răspuns:

O sa slabesti sigur, deoarece organismul este obisnuit sa ardă mai multe calorii si iti va arde grasimile pentru ca tu nu consumi caloriile neceaare.Dar cu sport o sa slabesti mult mai repede. Încearcă sa combini cele 2 metode

| Icsicsescu a răspuns:

Poate. dar cu siguranta nu o sa ai o sanatate prea buna

| dara33 explică:

Apropo..am 1.62 si 45 kg. si 18 ani

| AlexisHMrr02 a răspuns:

Draga Dara daca vrei sa slabesti nu e necesar sa te infometezi, mananca in fiecare zi normal dar nu porti mari si nu pana te saturi, cate putin, si daca poti facateva exerciti de sport si rezultatele se vor vedea imediat. Succesc.
Si da slabesti si daca faci ce ai sps tu mai sus