| allexandraaaaa a întrebat:

Daca mananc o rosie pe zi timp de o saptamana, cam cat credeti ca slabesc? Repet intreb cam cat credeti ca slabesc nu daca e bine! Daca vreti sa imi spuneti ca voi ajunge in spital...etc,etc...mai exact sa va dati voi cu parerea, mai bine nu mai va obositi sa tastati pentru a raspunde la intrebare! Deci?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mananc doua salate de rosii pe zi si nu prea reusesc sa slabesc. Am inceput sa-mi fac suc de rosii si vad ca se fac ceva progrese.