| Criztina a întrebat:

Daca mergi la Dermatolog iti poti rezolva toate problemele tenului cum ar fi de exemlu: sa scapi de cosuri sau de cearcane?

3 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Da un dermatolog te ajuta cu orice problema a pielii nu doar cosuri sau cearcane
iti da idei sau sfaturi si alte chestii
merita sa te duci la el daca ai probleme

funda?batting eyelashes big grin

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Bineinteles,insa trebuie sa retii faptul ca nu ti le vindeca in 2 saptamani pentru ca tratamentul pentru a scapa de cosuri este de lunga durata si presupune multa atentie si rabdare.

| Valentynna a răspuns:

Da.eu am avut niste 'altfel de cosuri ' mult mai mari. ca niste negi.si mi le-a scos cu laser`u. crede-ma ca nu doare delooc.