| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-au placut filmele:
Twilight; The vampire Diaries; True Blood; Interview With The Vampire; Weekend Cu Mama; Black Swan; Queen of the Damned; Lesbian Vampire Killers; Shutter [2004]!
Analizati si spuneti-mi ce gen de filme imi plac!

Si am citit cartile Twilight; Singul pe lume; jurnalele vampirilor!
Ce carti imi plac?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Scuze daca te-am facut sa te simti oarecum naspa.dar nu suport Twilight,mi se pare asa de prostesc si de multe ori cand aud de "el ", imi vine sa ma iau de persoanele respective chiar daca stiu ca nu e bine ce fac
Pai nu prea stiu ce gen de carti prefer,eu ti-as recomanda Codul lui DaVinci-Dan Brown,Jurnalul lui CatHi, Jurnalul unui pusti ( Diary of a wimpy kid - Jeff Kinney),Pretty little liars -Sara Shepard,Super menajera- Sophie Kinsella, Harry Potter -JK Rowling (odata ce te apuci sa le citesti, nu mai lasi cartile jos ), aventurile lui Tom Sawyer, Cine Suntem-Dan Puric, The Notebook si The last song - Nicholas Sparks.

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai daca ai citit Twilight inseamna ca nu stii ce e aia o carte buna.

| wolder a răspuns (pentru thegreatgatsby):

Ok, pentru tine twilight nu e o carte buna[chiar daca a castigat atatea premii]!
Atunci da-mi exemple de cateva carti BUNE care merita sa le citesc!

| wolder a răspuns (pentru thegreatgatsby):

Am sa ma mai gandesc si cred ca am sa citesc ceva din ce ai zis!
Oricum cartile si filmele cu Harry Potter nu le suportstraight face!
Cum nici tu nu suporti Twilightstraight face!
Pur si simplu nu ma pasioneaza/intereseazabig grinlaughing!

| thegreatgatsby a răspuns (pentru wolder):

Imi place cartile cu mister si genul investigatii haha.

| thegreatgatsby a răspuns (pentru wolder):

Scuze daca te-am facut sa te simti oarecum naspa.dar nu suport Twilight,mi se pare asa de prostesc si de multe ori cand aud de "el ", imi vine sa ma iau de persoanele respective chiar daca stiu ca nu e bine ce fac
Pai nu prea stiu ce gen de carti prefer,eu ti-as recomanda Codul lui DaVinci-Dan Brown,Jurnalul lui CatHi, Jurnalul unui pusti ( Diary of a wimpy kid - Jeff Kinney),Pretty little liars -Sara Shepard,Super menajera- Sophie Kinsella, Harry Potter -JK Rowling (odata ce te apuci sa le citesti, nu mai lasi cartile jos ), aventurile lui Tom Sawyer, Cine Suntem-Dan Puric, The Notebook si The last song - Nicholas Sparks.

| wolder a răspuns:

Nu incerc sa fiu ciudata si diferita citesc ce vreau si ce imi place!oh go on

| wolder a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza parerea talaughing!
Nu imi afecteaza cu nimic viata daca unul ca si tine nu ma placelaughing!
Nu esti primul si nu vei fi nici ultimullaughing

| wolder a răspuns:

rolling on the floor) Fiindca parerea ta asa elaughing! Stupida si nefolositoarelaughing!

| wolder a răspuns:

Sa mori tu?smug
Stii cu ce ma ocup de zici ca sunt nefolositoarelaughing?!
Sincer m-am saturat de fraieri ca voi!

| wolder a răspuns:

Haha ce amuzant! cred ca era MA-TA SI NU AI VAZUT BINE!=]]
nici macar nu ma cunosti si ma judeci!