| Meap a întrebat:

Daca mi s-a rupt o pereche de cercei din argint abia achizitionati de o saptamana (am certificat de conformitate), magazinul de la care am cumparat, ma ajuta cu ceva? Adica sa-mi repare sau sa-mi dea altii in schimb.
Multumesc big grin
Funda pentru cel ce imi explica.

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, poţi să îi schimbi cu alţii sau dacă nu au altă pereche identică, banii tăi sunt returnaţi.

1 răspuns:
| DoriKat a răspuns:

Daca ai garantie, sau bonul de la magazin, poti sa mergi sa-i intrebi. nu ti se intampla nimic daca intrebi. succesbig grin