| CaTaLiN41729 a întrebat:

Daca moneda oficiala ar fi "fericirea" tu cat de bogat ai fii?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Depinde, în unele momente as fi cea mai bogată fată de pe pămînt dar în unele aș avea un venit mai modest, dar niciodată nu aș fii săracă pentru că oricât de tristă aș fii mereu prietenii îmi sunt aproape și mă înveselesc.

140 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie depinde de situatia in care m-as afla.

| adekido a răspuns:

Pai imi este de ajuns o moneda, daca ea reprezinta cu adevarat fericirea. nimeni nu poate avea o parte din acea moneda: ori toata, ori deloc. ( parerea mea)

| alexxamaria97 a răspuns:

Pai...as fi`i miliardara...pentru ca eu`o niciodata nu sunt suparata
bine am si`i momente cand sunt putin nervoasaa si suparata dar foarte rarlove struck daca sunt langa prietenii mei nu am de ce sa fiu suparata:d

| ionica56 a răspuns:

Pe la mijloc.
Cateodata explodez de fericire, altadata nici nu ma mai recunosti.
As avea fericirea necesara incat sa traiesc.happy

| elizabeth a răspuns:

Daca moneda oficiala ar fi,, fericirea'' ...vezi-ti de treaba, toti ar saraci,, vazand cu ochii inchisi''.

| Timberland a răspuns:

Frumoasa intrebare, dar cred ca in Romania ar fi in continuare "criza"

| Narcis2007 a răspuns:

Uneori as fi cel mai sarac om de pe pamant alteori printre cei mai bogati...

| DevilLife a răspuns:

Daca ar fi sa fac o medie m-as afla la mijloc.In orice caz as trai mult mai bine ca acum dar nu m-as afla langa multimiliardari. Oricum daca moneda oficiala ar fi fericirea ar insemna ca oamenii de rand sa treaca in locul celor bogati pentru ca noi chiar daca nu avem vile cu piscina si bugatti veyron in garaj stim ce inseamna fericirea adevarata si simpla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu de obicei sunt super fericita love struck As fi super miliardara.laughing De la cer pana la pamant. As vrea sa existe moneda asta. love struck Pa, pa.

| MysticWayz a răspuns:

Probabil as fi miliardara laughing
As fi pe locul 1 in revista Forbes, in topul miliardarilor. happy
Eu rad aproape non-stop, si cand mi se intampla ceva, tot nu pot sa fiu suparata. Zambesc mereu!
Cred ca de asta m`am nascut : Sa fiu fericita si sa-i fac si pe cei din jurul meu fericiti! happy

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cand ma prinzi. Uneori sunt extrem de bogata, alteori - muritoare de foame.

| TheWomanInBlack a răspuns:

Supermegaultraextragiga bogatalove struckdar thu?

| catalina_7363 a răspuns:

As fi unul dintre cei mai bogati oameni din lume.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Asi fi cea mai saraca din Romaniasadnu il am pe elsad
Pa, pa.

| RalucaRaluca18 a răspuns:

As fii egala ca toti ceilalti pentru Dumnezeu a pus in fiecare om cate un strop de fericire, noi doar trebuie sa il gasim...

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred că aș fi săracă. thinking Sau în unele momente aș fi cea mai bogată de pe pământ. big grin

| elenaaxdd a răspuns:

Super mega extra fericta! 100%

| Bya132 a răspuns:

Probabil în unele momente, foarte, foarte bogată.
În schimb, uneori poate chiar aș fi în pragul sărăciei, pierzi fericirea exact când tu te aștepți, în schimb banul, mai greu happy

Răspuns utilizator avertizat
| mitzaETS a răspuns:

Depinde de momentele in care ma afluhappy
Nam de unde sa stiu.
In mare parte as fi fericit
Dar pot sa fiu si suparat pe anumite lucruri
Intr-o proportie de 75% bine si restul de 25% rauhappy
Cel putin asta e parerea mea.
Sper ca te-am ajutat cu ceva

| mitzaETS a răspuns:

Depinde de momentele in care ma afluhappy
Nam de unde sa stiu.
In mare parte as fi fericit
Dar pot sa fiu si suparat pe anumite lucruri
Intr-o proportie de 75% bine si restul de 25% rauhappy
Cel putin asta e parerea mea.
Sper ca te-am ajutat cu ceva
Byyyyye!

| dana_9056 a răspuns:

Pai...asta e ca viata

| AlexiaClaudia a răspuns:

Miliardara 89 din timp si 11 somera

| Alyra a răspuns:

Bună Catalin! Cred că aş fi cea mai săracă persoană din lume.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Asi fi milionaraaaarolling on the floor+))

| emy a răspuns:

Nu foarte bogata, dar nici saraca.Acum depinde... de multe.

| Florin a răspuns:

Eu as fi foarte bogat,rareori ma supar, dar cu prietenii aproape, terce totul.

| seby005 a răspuns:

In situatia actuala muritor de foame.

| xBlueEyes a răspuns:

I'll be everytime billionaire:pwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fii super de bogata, miliardara...dar cand sunt trista rau...sunt saraca(as fi)