| OanaVasilov a întrebat:

Dacă nu am carnetul vizat pe 2018, dar îl am pe 2017 am reducere la tren?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Viza existenta este expirata fiindca a fost valabila pana in data de 14 Septembrie. Pentru a obtine reducerea de pret de 50% a biletului de tren, carnetul de elev trebuie sa fie vizat pentru actualul an de invatamant 2017-2018. Mullata sanatate!

| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie să fie vizat pentru a avea reducere. Vizat pe anul in care suntem nu pe 2017.