| IrinelRaducan a întrebat:

Daca nu fac temele acasa,ci le fac in clasa(nu toate ca mi-e lenee),nu prea ridic mana in clasa,cand ma intreaba profu'. profa' ceva,nu port ochelari,nu vorbesc ca tocilarii, si am note 9/10, asta ma face tocilar? sau?

Nu prea imi place scoala, iubesc Rapp-ul si Hip-Hip-ul big grin ^_^

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Te face o persoana care se preocua de scoala si ii pasa de viitor.

| IrinelRaducan explică (pentru MisFit20):

Asta inseamna tocilar? tongue sad straight face... Si nu imi place!

| MisFit20 a răspuns (pentru IrinelRaducan):

Nu e tocilar, asculta aici la DoktorSpiele

| laurentiu80 a răspuns (pentru MisFit20):

Nu te supara dar mai lasa si pe altii sa ia tricouri. Du-te la somn, vezi un film, mananca o aluna, sunt atatea lucruri pe care poti sa le faci in seara asta decat sa dai dovada de lacomie. Sau iti place sa ai mai multe tricouri la fel?

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu te face tocilar, dar te face interesat de scoala. Desi nu inteleg rostul fricii tale de a nu fi etichetat ca tocilar.