| Shine_1620 a întrebat:

Daca nu merg sa ma inscriu la liceu
ce se intampla? laughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mergi la liceu si ramai cu 8 clase.

| kattya96 a răspuns:

Nimic bun cu tine. Adica nu te mai angajeaza nimeni in ziua de azi daca nu ai liceul. Cred ca o sa dai cu sapa, ca sa supravietuiesti laughing
Mai bine sa nu ne mai gandim la asta happy

| baru a răspuns:

Sall. O sa faci profesionala. Pa!

| Catcherintherye a răspuns:

Pai daca nu te duci la liceu, nu iei bacul, nu te duci la facultate si nu esti desteapta ceea ce inseamna ca nu vei atrage barbati si vei fi obligata sa te insori cu un om urat si cand vei avea 7 copii si un servici prost la care te va da afara, va trebui sa traiesti prin gunoaie si asta nu sar fi intamplat daca erai la liceu! scuze, dramatizez si eu un pic big grin

| Shine_1620 explică:

Doamne, nu am zis ca nu fac liceu, daca nu ma inscriu?
btw. nu sunt prost am intrat la un liceu bun al 3-lea in orasul meu
intrebarea asta ma macina de asta am pus-o... si sunt baiat OMG!:@