| florin1998 a întrebat:

Cand aflu la ce liceu am intrat si cand trebuie sa merg la acel liceu sa ma inscriu?

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pe 15 apare rezultatele pentru Bucuresti si pe 16 pentru restul judetelor. Asa am inteles. In perioada 16-26 te duci cu dosarul ca sa-l depui la liceul respectiv.winking Bafta.

| DushulRece a răspuns (pentru 0PopaPorno):

APAR nu apare

| 0PopaPorno a răspuns (pentru DushulRece):

Apar*. My bad.

| Đϋffγ a răspuns:

14 iulie - Repartizarea computerizată
15 iulie - Afişarea în unităţile de învăţământ gimnazial a listelor cu absolvenţii repartizaţi
16 iulie - Afişarea de către fiecare unitate de învăţământ liceal a listei candidaţilor repartizaţi în acea unitate
16 iulie-26 iulie - Depunerea dosarelor de înscriere la şcolile la care au repartizaţi elevii.

| piticoth a răspuns:

Aici te uiti la ce liceu ai intrat. http://prep-adm2012.cloudapp.net/DefaultI.aspx
Iar sa te inscrii te duci zilele astea sau depinde... :-?