| Shine_1620 a întrebat:

Daca nu merg sa ma inscriu la liceu ce se intampla, eu am fost repartizat...
nu bagati commenturi cu nu o sa ajungi nimic in viata etc...
ce se intampla asta vreau sa aflu (IM A BOY! )

2 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

10 clase sunt obligatorii, dupa aia poti sa-ti bagi p**a

| onlyme2851 a răspuns:

Pai.daca ai fost repartizat dar nu te ai dus se considera ca te ai retras.Ar fi bine sa te duci la scoala, sa vezi cum te poti inscrie petru locurile care au mai ramas. Daca ai primit o brosura cu liceele si mediile uita-te pe ea, scrie acolo tot.Stai linistit ca se va rezolva intr-un felwinking.