| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca nu pot sa schitez emotii si deci daca ma uit asa ca si cum as fi un robot fara sa schitez nimic inseamna ca am depresie severa sau poate fi si altceva?

9 răspunsuri:
| SuperbPhai a răspuns:

Nu incerca sa te autodiagostnici, incearca un psiholog pentru a avea raspunsuri sigure! Sper sa te faci bine

| kkkitx a răspuns:

Buna, pai depinde. depresia nu consta nicidecum doar in felul in care te afisezi. ci mai degraba e despre cum te simti pe interior. tu te simti in depresie? si daca nu, nu inseamna ca ai ceva. poate e pur si simplu un fel de a fi.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Poate că în acele momente simți, ai o detașare emoționale fata de toți și toate.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Detașare emoțională involuntară. E un sentiment nu o afecțiune psihică, mai ales daca spui că nu o simți mereu ci uneori.

Răspuns utilizator avertizat
| aimullah123 a răspuns:

Ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat