| Mihαelα a întrebat:

Crededi ca indiferenta face bine atunci cind te-ai vazut cu baiatul respectiv de 2-3 ori? Si pe langa asta mi-a mai dat si de inteles ca nu prea si-ar dori o relatie serioasa! Cum as putea sa-l fac sa-si schimbe parerea? Fundoi+voturi la fiecare raspuns!

3 răspunsuri:
| Mihαelα explică:

El nu e genul de baiat mai,, plimbaret'' sa zic asa, pur si simplu a incheiat o relatie de 1 an si jumatate cu o fata pe care nu o mai iubea, si mi-a spus intr-un mod sau altul ca nu ma saruta pentru ca ii este frica sa nu vreau o relatie serioasa dupa big grin(Nici eu nu am inteles bine mesajul)pentru ca totusi nu mai este un copil are 22, si e un baiat ft matur inteligent, care stie ce vrea de la viata.

| Mihαelα explică:

Insa de ieri nu-mi mai raspunde la mesaje crying ce as putea sa fac in cazul asta?

| Roxy_9262 a răspuns:

Poi nu e bine sa fii indiferenta, mai ales daca vrei sa-si schimbe parerea.ce-l mai bine este sa te comporti normal cu el sh sa te bagi in vb.sa-i arati cum esti tu si sa vezi cum e el cu adevarat... Funda?batting eyelashesdaca mai ai nevoie de ceva da-mi mesaj:*