| anonim_4396 a întrebat:

Daca o sotie e batuta de sotul eu, nu credeti ca o merita? Ce atatea campanii

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

N-as putea sa spun ca toate femeile batute vreodata au meritat-o, dar cateodata unele merita o bataita

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Atunci nu vrei sa te mariti cu mine ca sa bat la tine ca la sacul de cartofi?
Doar o meriti nu?

| thegatekeeper a răspuns:

Nu sustin violenta fizica, insa ma irita campaniile, fie ca sunr impotriva violentei, a drogurilor si asa mai departe. Nu cred ca se remediaza mare lucru prin internediul lor si nu le vad rostul. Daca cineva are astfel de obiceiuri sau daca ii sta in caracter, o banala campanie cu siguranta nu il va determina sa inceteze si sa isi schimbe comportamentul.

| mona a răspuns:

Nicio femeie nu merita batuta indiferent ca e vinovata sau nu

| Mangustă a răspuns:

Campaniile au o cauza simpla, nu e o lupta dreapta. Te-ai uita la un meci de box daca ai stii sigur ca unul e prea slab ca sa stea in picioare si sigur va pierde? Unde e amuzamentul? S-au demodat luptele cu lei.
*a nu se extrage vreo sugestie pro-feminista din ce am zis, va rog.

| BitchImfabulous a răspuns:

Go f*ck yourself...

| timeea7 a răspuns:

Un barbat nu are nici un drept sa loveasca o femeie! PUNCT

| ღDiissyღ a răspuns:

Nu stiu cum gandesti tu, dar o femeie nu trebuie batuta niciodata... indiferent ca si-a inselat sotul sau cine stie ce a facut. Lucrurile se pot rezolva si fara violenta. Tu crezi ca daca un barbat se poarta ca un animal cu sotia lui castiga respect? Iti spun eu ca nu castiga nici macar putin respect. El doar dovedeste ca e un om de nimic. Chestiile aste se invata de mic, printre care si ca femeile trebuie respectate (ca sunt curve, ca sunt femei normale). Eu consider ca un barbat civilizat si bine educat respecta orice femeie. Nu spun ca am dreptate dar asta e parerea mea... big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti doresc sa te bata si pe ti un barbat care are de 10 ori mai multa forta ca tine, indiferent daca meriti sau nu

| Xtadelo a răspuns:

Nu merita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac tu gindesti asa, nu, nu o merita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile nu merită bătute, ele trebuie respectate.Foarte bine că se fac campanii.Dă dovadă că cuiva îi pasă de victimele călăilor din ziua de azi!

Răspuns utilizator avertizat
| SebylVane1890 a răspuns:

Nu! Orice s-ar intampla nimeni nu are dreptul de a bate pe nimeni! Mai ales un om care intra in viata unei persoane mintind, spunad ca va fi frumos(ca altfel nu cred ca ar sta cineva cu el) iar dupa incepand sa o ia la bataie si sa-i distruga viata.Nu-i corect orice argumente ai aduce!

| droid96 a răspuns:

Nu prea stiu... dar tu risti sa fii batut(a) de femei rolling on the floor