| Anonim86fsg a întrebat:

Daca oamenii s-ar gindi mai des la viata, la dragoste si la moarte - lumea contemporana ar fi, fara indoiala altfel.(spuneti-mi va rog citeva idei care rees de aici))dau funda.

Răspuns Câştigător
| Liviutz98 a răspuns:

De aici reiese ca: Daca oamenii s-ar gandi mai mult la viata, dragoste, moarte, si nu s-ar gandi la o amarata de greseala care ti-a facut-o prietenul sau perietena, lumea ar fi altfel. Ar fi altfel deoarece trebuie sa te gandesti la ce conteaza nu la orice stupizenie si sa fi rau, ci sa traiesti bine, sa nu bagi totul in seama. big grin Funda? pls

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ce vrei sa zici cu rees? Despre lume, daca s-ar gandi mai mult la dragoste, moarte si viata probabil lumea ar fi mai buna la suflet.