| joliiie a întrebat:

Daca pe primul semestru am trecut cu 5 la fizica si pe semestrul doi am ramas corigenta cu 4, in vara dau corigenta din toata materia sau doar de pe semestrul 2?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| © E m i ℓ y a răspuns:

Doar din materia din semestrul 2.

| bebitzu a răspuns:

Buna, din cate stiu eu corigenta se da din toata materia, din nefericire. Orcum nu dai cu acelasi profesor cu care ai facut materia. Speram sa te descurci >big grin

| davidwarner a răspuns:

Stiam ca se da din toata materia, dar intrebarile vor fi in special din semestrul 2.