| anonim_4396 a întrebat:

Daca pic orasul la examenul auto cat este taxa pentru a mai incerca?big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La teorie 24 de lei si daca nu iei 3º oara chiar daca pici la conducere dai 72 lei iar la traseu variaza in functie de scoala de soferi iti cere niste bani pentru motorina de la examen.

| claustrofob a răspuns:

Din cate stiu eu tu nu ar trebui sa mai platesti nimic. Doar daca pana la examenul urmator o sa mai faci ceva ore de conducere acelea o sa le platestihappy