| ღShawtyღ a întrebat:

Daca pierdut CD'ul de la Web, ce pot face ca sa folosesc web'ul din nou la messenger? Heelp plssspuppy dog eyes

Dau fundita. :-

Răspuns Câştigător
| Ioanna1Kukie a răspuns:

Pai depinde de la ce firma o ai :D! daca o ai de la A4tech intra pe site-ul : www.a4tech.ro si dai la drivere web [sau ceva de genu] si cautati camera:)! [funda:*!]

2 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Buna,iata o solutie care merge in functie de cautare.
cauta pe internet modelul camerei tale web si descarca instalarea, o tragi pe un CD si ai un nou cd cu inst camerei web.Pa

| tygrutzu a răspuns:

Pai cauti pe net softar pentru camera ta web si modelul ei si il dawnloadezi si il instalezi