| Gabriel_Andrei_2000_coZh a întrebat:

As vrea sa-mi instalez windows 7 dar am pierdut cd'ul cu windows'ul,si pe cele de la drivere, ce-as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Cauti pe google e simplu scrii asa Download update diver Intel sau ce procesor ai driver utility

| FratelinoDragos a răspuns:

Fii atent daca ai laptop vezi ca ai pe spatele lui sau pe fundul lui pe eticheta o sa iti scrie acolo un key si ala e pentru windows daca ai pc dekstop ori ai pe cartea lui numele driverelor si key pentru windows ori o sa gasesti scris pe fundul unitatii (carcasei) key pentru windows.

CAUTA POATE GASESTI!

Sper ca te-am ajutat...