| ByaByaBaa99 a întrebat:

Daca placi pe cineva cu adevarat si vrei sa fii cu el... ce faci pentru ca acesta sa afle cu adevarat ceea ce simti pentru el fara sa se supere?

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ii spui pur si simplu ce simti pentru persoana respectiva. O inviti la o plimbare/ la un suc sau intr-un loc unde puteti fi singuri si ii marturisesti ce simti. Nu se va supara nimeni, crede-mawinking

| alexalex405 a răspuns:

Ii spui in fata tongue. sau intr-un context in care va simtiti aman2 bine in unul in compania altuia...iesiti la un suc sau plimbati-va si zii nu o sa se supere happy. bafta