| larisalala a întrebat:

daca placi un baiat si nu vrei sa afle de la tine ce faci?

Răspuns Câştigător
| satanZ a răspuns:

Ii zici unei bune respectiv bun prieten sa ii spuna acelui baiat ca tu il placi

| larisalala explică (pentru satanZ):

Mi-e rusine fac asta dar o sa incerc ( toti colegi rad cand aud ca cuiva (eu) ii place de altcineva (el)

3 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Spune-i unui prieten/unei prietene să îi zică. Sau ai putea să-i dai de înţeles că îl placi (să îi zâmbeşti, să te bagi în seamă cu el, etc.).

| OFetita15 a răspuns:

*Nu te uita prea des la el
*nu vorbi despre el decit cu cea mai buna prietena, altcineva ar putea sa inteleaga si sai spuna
Si cam atit!