| Zic a întrebat:

Daca postez ceva pe facebook dupa telefon, nu apare ca am postat dupa telefon, cum fac sa apara ca eu am postat de pe telefon?;*

2 răspunsuri:
| simonafrumoasa a răspuns:

Trebuie sa ai instalata de pe calculator aplicatia cum ca tu ai inceput sa folosesti facebook pentru android! poate ai aflt deja dar te rog sa apreciezi ca ti-am raspuns. funda? PUP! pa pa!

| CoOkiEe a răspuns:

Hey:) nu stiu daca e bine ce zic...eu stiu ca daca postezi ceva pe facebook iti apare automat ca postul este postat de pe un telefon(tableta).Mie imi apare via mobile. Nu exista nicio setare pentru asta dar pot sa iti arat eu o smecherie:)) uite cum iti va aparea ca ai postat de pe un iphone https://www.facebook.com/....../login.php