| iiitpu a întrebat:

Cum fac sa apara pe facebook ce fel de telefon folosesc cand postez

3 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva... Poate doar daca ai I-Phon dar nici in cazul acesta nu prea cred...

| iiitpu explică (pentru guzanu92):

Pai despre iPhone e vorba, am vazut la prieteni de facebook ca merge. dupa ce posteaza ceva ii apare in josul mesajului ceva gen "via iPhone" sau de ex am o prietena care are BlackBerry si scrie "via BlackBerry". ma gandesc ca exista vreo aplicatie, ceva.sau poate trebuie sa fac undeva in aplicatia de facebook vreo setare. stie cineva?

| guzanu92 a răspuns (pentru iiitpu):

Aaaa, ^^ Nu, daca postezi cv cu i-phonu' le apare prietenilor, nu insa si tie. Deci ei vad si tu nu (intreaba un prieten si o sa vezi). Nu exista nici o aplicatie, facebook'ul nu permite sa fie influentat de nici un program. Funda?