| 0PopaPorno a întrebat:

La facebook Home, daca dau clik pe Link ca sa postez un link, il scriu acolo, dau share, dar nu apare. pe pagina de la Home postat! Cum fac ca sa apara! funditaaa!

2 răspunsuri:
| Beatrice_6540 a răspuns:

Linkuri'le apar daca le postezi pe peretele tau sau al prietenilor sub forma de lagaturi. Nu apar daca le postezi la comentarii

| Mihaela25 a răspuns:

Dai la videoclip si mai jos iti apare la penultima casuta Share, dai acolo si apoi il pui pe facebook si gatabig grin