| yinna a întrebat:

Daca s-ar intampla ca maine sa fie sfarsitul lumii si ai avea posibilitatea sa iei 5 lucuri dupa tine. ce ai lua?

Răspuns Câştigător
| Ama06_1449 a răspuns:

Sincer asi lua persoane, dar cum vorbesti de lucruri asi lua jurnalul meu, pixul si lucrurile pe care le am de obicei la mine adica inelul de la mama mea, bratara de la iubitul meu si medalionul care ma lega de cea mai buna prietena a mea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS3, lama de barbierit, after shave, spuma de ras, jocul call of duty modern warfare 2.

| Lucinca a răspuns:

Pe baiatul iubit
familia mea
bani pe care nu-i amlaughing
si de mai mult n-am nevoiebig grin

| pίTίк a răspuns:

1.telefonul
2.mp3
3.1 toc de coli
4.creion
5.guma de sters

| Alessandraaaa a răspuns:

Cred ca nimeni nu ar lua lucrurilaughingMajoritatea aleg persoanele iubite... Daca tot murim, murim impreuna!:X

Bye:*

| Maryna98 a răspuns:

Iphone4,o rochie, o oglinda, o ciocolata si rimel