| SERGIU03gamerRO a întrebat:

O sa fie maine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| AlleAlllexandra a răspuns:

Nimeni de pe Terra nu stie. Numai Dumnezeu stie. Eu nu cred in el. Si chiar daca ar fi, nu as face nimic special in afara de a sta cu familia. Funda?

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu,numai bazaconi.
*-*

| Cristiana_3603 a răspuns:

Azi am vazut o gramada de intrebari de genul asta pe TPU laughing, serios acum de ce intrebati daca vine sau nu sfarsitul lumii maine? Asteptati si vezi vedea, Din cate imi amintesc eu pe la ora 9 dimineata cica o sa se intample tragedia! :o laughing

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu,
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu va veni nici un sfarsit.Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumi doar Dumnezeu.Astea sunt doar minciuni ce auzi la tv se inbogateste lumea pe prostia oamenilor.Pa,pa

| がさいゆの a răspuns:

Da,va fi asa ca ia-o repede pe mata, impacheteaza niste chipsuri si zboara pe marte

| Strumpfi a răspuns:

O sa fie pe dracu!laughing. Mayasii astia nu au mai avut bani de hartie, de aia li s-a terminat lor calendaru, si au inceput sa spuna ca se sfarseste lumea!rolling on the floor)

| PIRATES a răspuns:

Unora le place barfa!

| Gigss a răspuns:

Frate, cine stie...adica serios, au prezis niste chestii care sau intamplat, si acum 300de ani au observat ca galaxia se misca si au stiut calcula exact data cand se va alinia din nou, adica maine... stiau ei ceva asta e sigur, dar nu e neaparat sa fie sfarsitul ci zic si eu, o schimbare dar NU NEAPARAT sfarsitu lumiiwinking