| Ionutzy a întrebat:

Daca scriu ceva pe google si apas enter dupa care daca apas pe un link ma baga in fereastra noua.Nu imi place.Pana azi nu imi facea asa.Ajutati-ma. Funda.

P.S:folosesc chrome.

2 răspunsuri:
| Ionutzy explică:

Pe mine nu ma intereseaza daca este o idee grozava... daca vrei funda spune-mi ce ti-am cerut.

| Seby1994 a răspuns:

Pai din cate stiu mai nou au bagat astia de la goolge chrome niste setari si cand deschizi un link, i-ti mai apare o fereastra, asa poti avea la dispozitie si fereastra anterioara, fara sa mai cauti paginile dand inapoi. Personal mi se pare o idee grozava. Funda? big grin