| naoko a întrebat:

BUNA AM GOOGLE CHROME SI ASTAZI NU STIU CE AM FACUT, DAR din gresela am apasat pe ceva si acum de expmplu daca scriu TPU si acolo imi apar mai multe ramuri si cand dau in loc sa arate in aceeasi fereastra se deschide alta, ce pot sa fac ca atunci cand apas pe ramura sa se deschide site-ul in aceeasi fereastra? FUnda

Răspuns Câştigător
| claudiu11re a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il dezinstalezi si sa il reinstalezi...dar si eu am avut chromu si sa stii ca un timp chiar mi-a placut cum mergea iar dupa un tim mai indelungat de vreo cteva luni nu a mai prea mers cum am vrut asa ca mi-am pus mozila ultimul si chiar e cel mai bun asa ca puneti mai bine mozila