| dragutza a întrebat:

Daca stiu adresa de mess a unei personae pot sa aflu si hi5 persoanei respective? daca da cum? (site-uri)

13 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da poti, dar asta doar avand-o in lista de messenger. Asta e fara site. Dai de la agenda hi5 solicitari de prietenie.Desigur inainte trebuie sa pui e-mailul si parola ta de la hi5.Acolo apare lista ta de messenger cu toate contactele care au sau nu hi5. Daca sub numele de id al persoanei pe care vrei sa-i afli hi5 scrie : nu este inscrisa pe hi5, inseamna ca nu are. Daca scrie: inscrisa pe hi5, dai solicitare si afli de pe hi5, la solicitarile de prietenie, care este profilul acelei persoane.
Bafta!

| DennyxD a răspuns:

Pai...intri pe hi5-ul taw daca ai... daca nu scrii acolo hi5 pe google dai la oricare si undeva in colt sus (dreapta) iti apare o casuta de cautare. Acolo scrii id-ul al carei persoane vrei sa ii gasesti hi5-ul ( sa nu uiti de @yahoo.com la sf) si daca persoana are hi5-ul facut pe acea adresa iti va aparea. Daca nu apare inseamna ca ori nu are hi5, ori l-a facut pe alt id:d

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

INtra pe spre ex: www.yahoo-invisible.eu bagi id -ul apoi scrie undeva in dreapta hi5 langa scrie detect hi5 etc dai acolo si iti va aparea **}{

| kaTTsu a răspuns:

Www.invizibil.ro si bagi idul in ultima casuta si iti afla hi5 daca are

| RoxiutzaRux a răspuns:

Scrie pe google `detector hi5` si apoi scrii id si afli hi5 persoanei respective.paa.

| Silviu_7167 a răspuns:

Intri pe hi5 si la Cautare (dreapta sus) scrii id-ul persoanei urmat de @yahoo.com. Iar daca are hi5 inregistrat cu adresa de mail iti v-a aparea profilul.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Intri pe un site de verificare daca un id este online, offline sau invisible si dupa ce ai dat cautare la acel id dai pe "Vezi profilul hi5". un exemplu de astfel de site este www.ydetector.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar invers merge daca sthi id de hi6 poti afla adresa de pe care e facut contul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum pot sa dau hi5 meu la cine vreau dar sa intre direct in hi5 de pe mess va rogg ala cu http stiti voi va rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bia_bianka87

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe site-uri pentru asata incearca sa cauti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe google si scrii hi5 si acolo iti arata mai multe variante dintre care una este
"aflii hi5 dupa id"ceva de genu...