| firedeaths a întrebat:

Daca stiu ca o sa primesc ceva prin posta un pachet o sa vina postarita la mine cu el? sau trebuie sa merg la posta sa il iau si daca trebuie sa merg la posta sa il iau cand stiu cand vine?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

De obicei te anunta printr-un vecin, ceva.Il roaga sa-ti spuna sa te duci la posta.
Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns:
| madda9588 a răspuns:

Depinde de ce este. Daca nu iti aduce pachetul acasa vei primi o notificare (o hartie care iti vine acasa) prin care te anunta ca trebuie sa mergi sa ridici coletul.