| vlad210 a întrebat:

Daca sun pe cineva in afara tarii, mai exact in Grecia, voi plati ceva suplimentar sau ar fi la fel ca si cum as suna pe teritoriul tarii noastre?

2 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Daca ai abonament cu minute internationale poti vorbi in limita minutelor fara sa platesti, daca ai cartela nu sunt sigura, dar parca iti ia mai multi bani, si daca ai abonament fara minute internationale se adauga banii vorbiti la "Cost Suplimentar".
Cauta pe net tarifelewinking

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Daca ai minute internationale nu platesti suplimentar big grin

Iti ia doar din ele. Dar daca nu ai. Iti ia credit sau ma rog iti ia euro daca esti p abonament big grin

Am patit'o eu laughing