| Stratovarius a întrebat:

Daca sunt ametit de la bautura ce ar rebui sa mananc sau sa beau sa imi revin cat mai repedebig grin?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Multa, multa apa. Alcoolul deshidrateaza corpul, asa ca odata cu apa, elimini starea de,, fericire".
Bine, mai sunt si zeama de varza, castravetii murati, cum stia bunica sa-l trateze pe bunicul.
In orice caz, cel mai bun leac impotriva mahmurelii este renuntarea la baut!

4 răspunsuri:
| Sase a răspuns:

Moare acra de varza si/sau iaurt.

| AnnePanda a răspuns:

Ar trebui sa dormi, asa facea un prieten si ii trecea repede. Acum depinde de la persoana la persoana. Nu cred ca sunt anumite bauturi sau mancare care sa te faca sa iti revi mai repede. Ai putea totusi sa incerci cu cafea, nu cred ca va merge dar. mna! Bafta laughing

| Biskuit3 a răspuns:

Laptebig grin funda?

| RaZzvaNellll a răspuns:

Mananc lamaiehappysau sa bei apa cu zahar