| MaimutikFrumusik a întrebat:

Daca sunt virgină iar iubitul meu, fiind uscat pe mana, mi-a introdus putin degetul in vagin, exista riscul sa raman însărcinată? Îmi e foarte frica si ma doare stomacul de vreo doua zile.
Ajutor.
Vreau răspunsuri serioase, fara misto, va rog.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca gagica-tu scoate sper*a pe degete, atunci da, o sa ramai.
Si ce misto, esti singura femeie din lume care concepe bebelusi in stomac, felicitari!

| darrio2007 a răspuns:

Ține-mă, Doamne! Alta care crede ca poate ramane insarcinata cu orice in afara de sperma. Poate doar sa ramai insarcinata cu negrul de sub unghii. Poate doar sa te fi dezvi.rginat.

| William a răspuns:

O sa fii mamica.

| OldSoul a răspuns:

Nici sexul nu vindeca prostia, asa ca mai bine ati incerca sa renuntati la astfel de activitati ca nu e de voi, ba din contra, mai mult rau va fac.

| Kira5854 a răspuns:

Singura sansa de a ramane insarcinata este doar daca iubitul tau isi va introduce penisul in vagin fara protectie, si ejac**eaza in interiorul vaginului. Eja*ularea este finalul actului sexual in care spermatozoizii ajung in vagin fecundand mai tarziu ovarul. Asta se poate produce intr-o sincura zi din luna(ziua ovulatiei), dar avand in vedere ca spermatozoizii rezista cateva zile sansele sunt cam de 7 zile. Concluzie, nu ramai insarcinata de la deget sau orice alt obiect ci doar de la acel lichid alb eliminat de partenerul tau direct in vagin spre finalul actului sexual

| Lav1niia a răspuns:

Nu există nici o șansă să rămâi însărcinată, ca să rămâi însărcinată ar fi trebui să-și introducă penisul în vaginul tău și să ejaculeze. Stai liniștită.

| MasterFlo a răspuns:

Nu cu degetul nu sunt de loc șanse doar dacă a băgat șmecheria fără balon (spun pe ocolite nu mă lăsa TPU) sunt șanse mari dacă nu, nu are cum este imposibil.