| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunteti din Timisoara, va rog sa imi dati si mie mai multe informatii despre acest oras (cum este, este aglomerat?, etc....)Multumesc:*

2 răspunsuri:
| roxane2spk a răspuns:

Ca orice oras mare, ii normal ca la orele de varf sa fie aglomerat. dar ii frumos, ai tot ce iti trebuie in el, scoli bune, facultati, parcuri, muzee, opera, activitati, mall'ul, pub'uri... daca reusesti sa cunosti orasul cat de cat, ai sa vezi k gasesti in el tot ce ai nevoie pentru toate starile tale sufletesti. happy

| brunettenini a răspuns:

Poi sinker eu stau in alba Iulia dar lokuiesc si intmisoara mergmai rar darmarog mie nu mi separe cinestye cee un oras mare hainel sunt foarte scumpte dar majorittea persoanelorsuntn foarte fitoase asa orasul este frumos la sacoala e ok colegii si profesori sunt de treaba dar daca u esti o persoana cresa nu dea voie la nimeni sa isi bata joc de tine n-are ce sa marga rau daca de prima data faci o impresie ca esti educata si ca nu esti de teapa la toti prostii si proastele site impretenesti cu persoanele mai populare sau mai importante ceilalti o sa vada canmu esti o persoana oare caresi o sa terespecte pune piciorulin prag si totulo safie bine asa ese foarte bine acolo este frumos orasul