| Iubesc Limonada a întrebat:

Daca tata mi-a parolat calculatorul cum pot afla parola.Am nevoie de raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti schimba doar in cazul in care o stii.

De la Control Panel - User Accounts.

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

N-ai cum sa afli care iti este parola.sad

| Bondarel99 a răspuns:

Cand tatal tau deschide calculatorul poti sa o inlaturi
dar nu stiu daca se poate

| narcisa a răspuns:

Pai cand deschide el calculatorul si scrie parola te prefaci ca ai treaba pe acolo si incerci sa vezi parola.pentru ca daca nu stii parola nu o poti schimba si nici anula.

| Iubesc Limonada explică:

Dar pot macar sa o schimb

Răspuns utilizator avertizat
| anonima10 a răspuns:

Poti sa o schimbi daca o stii pe cea actualahappy

| RoooneyThePuf a răspuns:

Ori il intrebi pe el.
Ori ti-o schhimbi... ceea ce simpluhappy
Dai la Start.sus ar trebui sa ai o poza... da click pe ea...si de acolo te descurci

| iepurica_7902 a răspuns:

Pai... daca nu poti intra pentru. ca e parolat calculatorul, nu ai cum sa o schimbi...

| viorel96 a răspuns:

Dupa ce iti apare chestia cu parola apesi ctrl+alt+delete, si acolo in prima casuta stergi ce este acolo si scrii administrator, si apoi dai enter, si gata iti intra fara nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o poti afla. O poti ghici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti apare sa tastezi parola dai ctrl+alt+delete apoi o sa iti apara o tablita acolo scrie User Si password tu scrii la user administrator si gata dai enter treci de parolawinking sper sa poti

| alexwww98 a răspuns:

Si eu sunt in acelasi cazsad

| picicu a răspuns:

Pai poti sa faci ca nimeni sa nu mai poata pune parola pe comp vreodata cu grija scoti compu din priza il desfaci cauti bateria aia rotunda ca un man de 10 o scoti cu o pila de unghi inchizi compu la loc apoi il introduci in priza il pornesti si iti va cere sa apesi f1 sau f2 apesi f2 intra in windows si veci nu va mai putea cineva sa iti puna parola daca va pune parola din nou cind il vei scoate din priza din nou va uita parola automay ai intales?