| anonim_4396 a întrebat:

Daca te dai cu bere, sau cu ulei de masline, chiar te bronzezi mai repede/mai tare?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Daca folosesti ulei de masline/bere si nu te dai cu o crema cu SPF te vei alege cu o arsura de toata frumusetea.(experienta proprie)

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Obtii o culoare foarte cool.

| TonyTZu a răspuns:

Nu crede ce zice lumea eu cred ca nu ata e parerea mea

| rihanna7865 a răspuns:

Mai repede sau mai tare nu cred dar in schimb obtii o culoare foarte frumoasa si uniforma happy poti incerca si untul de cacao este si mai bun si il gasesti in farmacii happy multa bafta :*