| scumpika01 a întrebat:

E adevarat ca uleiul de masline e bun daca vreau sa ma bronzez am auzit ca te bronzezi mai tare decat daca ai folosi un simplu ulei acum nu stiu voi ce zice'ti?happy

7 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Daaa. o prietena de-a mea si-a luat ulei de masline la plaja si s-a dat cu el si a doua zi era,, parca a mesrs la solar.laughing) tare nu credeam ca e asa de bun pentru bronzat.papa. pupici kiss fundita?

| Adișa_9127 a răspuns:

Da uleiul de masline te ajuta sa te bronzezi fff repede deoarece el actioneaza ca o lentila insa daca folosesti ulei nu ai nici pic de protectie.Eu ti`l recomandwinking

| DianaAndra1 a răspuns:

Da, e foarte bun. Din prorie experienta iti spun. Miroase ciudat, dar e cea mai buna solutie daca vrei sa te bronzezi repede. Enjoy the sun!

| aneta a răspuns:

Da e adevarat.Te bronzezi foarte repede si frumos de la el, nu vei fi arsa

| ElHuron a răspuns:

E adevarata faza cu uleiul de masline dar trebuie folosit cu grija ca te poti arde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. este adevarat. uleiul de masline este foarte bun pentru bronz :X te bronzezi mai repede big grin ti-o spun din propie experienta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz...am vazut din intamplare intrebarea ta si vreau sa te rog daca vrei sa imi trimiti si mie un msj privat cand vei primi raspunsul la intrebare, este chiar interesanta intrebarea...si as vrea sa aflu si eu dacaeste mai eficient decat celalalte uleiuri. te rog mult. app nu stiu care este rasp.