| DianaAndreea90 a întrebat:

Daca te dai cu nuantator pe parul nevopsit ...se prinde culoarea?

eu am parul saten si a-si sa ma fac cu nuantator ...asa brunet si nu stiu daca imi prinde...pentru ca parul meu este nevopsit.

imi prinde brunetul?

2 răspunsuri:
| ninita a răspuns:

Da.Si eu am parul saten si mi s-a prins nuantatorul. Dar ar fi mai bine sa mergi la un salon profesionist pentru ca risti sa nu iti iasa ce vrei tu cu adevarat

| orman a răspuns:

Eu cred ca nu...mai intai ia-ti un decolorant de par si dupa aia vopsestetewinking