| dulshe a întrebat:

Daca tiai cumpara o rochie pentru banchet( orice tip) ce culoare ai alege?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Tinand cont ca e un banchet as alege o culoare deschisa si vesela, una sa te faca sa arati superba si finuta, roz/mov-lila in combinatii cu alb...

39 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Neagra, verde, galbena sau in pete de culorihappy

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de unele lucruri(culoarea ochilor si al parului), daca cred ca mi se potriveste o iau daca nu mai caut si imi cumpar cee ce se asorteaza, asata bineinteles pentru o ocazie mai deosebita, in rest grena, negru, albastru.

| JustMeFlory a răspuns:

Daca esti mai deschisa la piele i'ati niste culori mai indraznete.mov,alb,albastru sau galben! daca esti mai creola ti'as recomanda alb, negru si roz deschis!happy

auran
| auran a răspuns:

Indigo sau negru

| dulshe explică:

Negru nij daca o sami plac pentru ca nu ma duc la inmormantarelaughing

| borsec a răspuns:

As alege o culoare cu care sa-mi tea bine, de ex. violet

| LoryM22 a răspuns:

Rosie, alba sau chiar maron cu putine paiete ca doar e rochie de seara.

| Cryss a răspuns:

Eu am avut neagra tongue cu ceva chestii albe pe ea. Desi as fi purtat si maro sau verde big grin.

| Sunshine_2005 a răspuns:

As alege o culoare care sa mi se potriveste si care imi place...albastru sau mov de exemplu...

| DeeDee_1261 a răspuns:

Neagra mov sau alba.sau ceva pentru banchet...eeee mai sigur e negruwinking succes!

| GreenSky a răspuns:

Sh eu am banchet anul asta sh sunt tare indecisa...
cred ca o sa aleg rosu...asa ca e mai viu

| roxanniku a răspuns:

Neagra, mov, alba sau chiar galbenalaughing

| georgy_3060 a răspuns:

Depinde si de ce culoare ti se potriveste... ce te prinde mai bine...important e sa te simti bine in acea rochita si sa te distreziwinking

| georgy_3060 a răspuns:

Depinde si de ce culoare ti se potriveste...ce te prinde mai bine...important e sa te simti bine in acea rochita si sa te distrezi winking

| raloosc a răspuns:

Lila, galbena, alba, verde, sau daca as avea una mai eleganta as opta si pentru neagra.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov.visinie,verde sau gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un mov mai deskis cu putin galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mov...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O combinatie de roz cu negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.Fashion-run.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosie :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as evita o singura culoare....sunt de parere ca cele mai frumoase rochii sunt cele din matase cu tot felul de imprimeuri colorate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MOV love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu