| Kokolina a întrebat:

As vrea si eu un site de unde pot cumpara o rochie mai speciala, pentru banchet.
Funda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Depinde ce buget ai pentru rochie. Daca vrei o rochie speciala prin asta inteleg o rochie de designer pe care nu sunt sanse sa o mai vezi la altcineva.

In acest caz poti sa incerci aici http://www.theplaceconceptstore.com/ au magazinul pe langa Perla pe Dorobanti si mult mai multe modele decat ce e pe site. Sigur gasesti o rochie interesanta, sau mai sunt niste magazine pe calea victoriei dar nu le stiu numele.