| greenheart22 a întrebat:

Daca un baiat glumeste si iese cu majoritatea fetelor dintr-o clasa, dar imi da toate semnele m-ar placea, chiar ma place sau ii sta în fire sa fie mai social?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

I sta in fire sa va combine pe toate mai ales daca e si un baiat frumos,se comporta conform varstei lui,doar nu ai vrea sa faca nunta la varsta lui sau copii, la pubertate am face sex non stop, va zambim, va vorbim, va dam semne etc toate cu un singur sa facem sex cu voi