| fallenangel789 a întrebat:

Imi place mult un băiat! Suntem in aceeași clasa iar el sta cu aia mai cu fițe. Însă el nu e ca ei. As vrea sa ii scriu dar mi-e frica ca va face screenshot conversației. Unul din prietenii lui m- a tot stresat sa fim împreuna iar când am acceptat mi-a zis ca glumeste. In general își bate joc de majoritatea fetelor prietenul lui. Am observat a in timpul orelor cel de care imi place se uita insistent la mine. Ce ar trebui sa fac? Fundaa

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu`i da mesaj, vorbeste cu el in pauze.Nu are cum sa faca screenshot in felul acesta.Asteapta pana il prinzi singur si intra in vorba cu el.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca si el te place dar de teama gastii lui de mistocari nu face nici un pas. I cam trebuie aprobarea lor ca sa faca ceva asa ca in filmele americane cu adolescenti foarte populari dar rautaciosi si dominatori. Nu cred ca isi va face curaj asa ca tu trebuie sa faci ceva in acest sens. Scriei, e o miscare buna! Bafta