| annacrazygirl a întrebat:

Daca un baiat iti spune acum vreo 2 saptamani ca te place te intelegi ft bine cu el la scoala te mai ia in brate si iti spune ca esti buna dupa ce l-ai intrebat daca vrea sa fiti impreuna a pus nu stiu si ca se ma gandeste la scoala de abia te saluta si iti trage priviri dupa ce treci pe langa el se uita dupa tine si pe mes va intelegeti super bine dar daca il intrebi daca so gandit nu-ti raspunde sau iti spune ca se mai gandeste ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate ca te place, dar nu atat de mult incat sa vrea sa fie cu tine. Ar trebui sa-l intrebi uite cam asa:
"hei. parca spuneai ca ma placi. daca da de ce nu vrei sa fii cu mine?"
Eu zic ca ar mergehappy, mai insista si tu daca nu-ti zice de prima data. Succes!happy

| KaRa23S a răspuns:

Inseamna ca te ple sau e interes, oricume rusine sau fria ca tine pe strada

| Deniix260 a răspuns:

Eu cred ca nici el nu stie ce vrea... poate te place dar se gandeste la ce o sa spuna lumea daca o sa fiti impreuna...parerea meahappy