| adelina_7242 a întrebat:

Daca un baiat mi-a spus ca sunt draguta, imi ia apararea, ma face sa rad si chestii din astea, ma place?

Iar cu altul stau in banca si toate orele radem(el ma face sa rad mereu si cateodata ma tachineaza.Ma place?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta te place. Te referi la doi baieti? Ar trebui sa incerci sa il / ii cunosti mai bine inainte sa iei o decizie. Vezi si tu care iti place mai mult. De obicei e acela care pare mai natural, care nu exagereaza cu nimic si pe care il placi pur si simplu pentru felul lui de a fi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daaaaalove strucklove struck
Din cate spui tu e clar ca te iubeste big grin

| Bia:X a răspuns:

Dahappy te plac amandoihappy acum poate faci u urmatorul passmug succeshappy

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da.asa se pare.asa mi s-a intamplat si mie si dupa ceva timp vroia sa se fie cu mine

| me_3408 a răspuns:

Da, sigur te place.Problema e daca tu il placi big grin

| Fury a răspuns:

Cred ca primul te place mai mult. De ex si eu stau cu unu in banca si ma sparg de ras, dar nu ma place decat ca pe o prieten.

| adelina_7242 explică:

AMandoi? Sau care dintre ei?

| adelina_7242 explică:

Va rog spuneti, primul sau al doilea(sunt 2 baietei)

| adelina_7242 explică:

Mentionez ca si mie imi place de unul dintre ei dar lui ii place de o alta colega. Ce sa fac sa ma placa mai mult pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat iti spune ca esti draguta, te apara, se comporta frumos cu tine, nu face misto de tine te place happy