| Maryyyaa a întrebat:

Heyy. Eu plac pe un băiat, vorbim mereu, se uită la mine și zâmbește iar când a fost un conflict între mine și o colega el mi-a luat apărarea iar acum m-a întrebat dacă vreau sa ieșim pe undeva după ore. Credeți că mă place?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca te place și vrea o ieșire cu tine la o cafea. Nu rata ocazia!

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da este clar ca vrea SEX

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ansori ai ioana, 12?
La anisorii astia ai doar prieteni de joaca si este bine ca-l simpatizei, ca iti mai ia apararea din cand in cand.

| Maryyyaa explică (pentru Violleta2022):

Daca mi-am pus "ioana12" asta nu înseamnă că am 12 ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Cum cum te exprimi aici si dupa naivitatea intrebarii, chiar nu ai mai mult de 12 anisori.

| Maryyyaa explică (pentru Violleta2022):

Vezi, că se scrie doar un "cum", nu doi? Te dai mare dar nu ști limba română?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Diferenta este ca eu sunt adult si tu copilas, eu nu mai am nevoie de lb romana, fiindca traiesc de o viata intr-o tara unde engleza este limba vorbita, mai vin aici pe forum ca sa comunic in lb romana, doar.
Marea ta problema incepe cu lipsa de cunostinte generale si incapacitatea sa te exprimi in limba nativa, lucru care iti va ingreuna viata, fiindca vei avea examene in amarata asta de lb romana, vei avea o profesie sa executi si este rusinos sa nu stii a deschide gura si spune ce vrei.
Eu doar trag semnalul de alarma, rusinea vine mai tarziu, cand vei deschide gura in fata altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieșitul după ore e primul pas pentru o relație între voi ca colegi de clasă.

| DannyDDanny a răspuns:

Vrea sa ți-o tragălaughing)