| Slendăriț a întrebat:

Daca un baiat te enerveaza asta ce inseamna? Ce trebuie sa faci ca sa nu te mai enerveze?

Răspuns Câştigător
| Claudiu24 a răspuns:

Pai mergi langa un gard scoti o scandura apoi il asteptzi la colt si tragi o scandura la ureche si a doua oara sigur nu te mai supara!laughing)

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă un băiat te enervează, înseamnă că te enervează. Ce-ai putea face? Hm, să-l ignori. Se va plictisi dacă nu îl vei băga în seamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că face mişto de tine. Trebuie să-l înjuri de mamă.

| pretty34 a răspuns:

Ar trebui sa-l lasi in pace, sa-l ignori, oricum n-ai vrea sa stai cu nervii la pamant din cauza lui.
DAR depinde de varsta, mediu etc.
si trebuie sa ai in vedere cauza, daca se si repeta etc.
Dar cand esti prost dispus te poate enerva oricine, chiar si cuvintele dulci ti se par o jignire.

| pretty34 a răspuns:

Vrei sa spui daca te placa, nu? Ma indoiesc daca nu face altceva decat sa te enerveze, nu.
Daca te face sa mai zambesti din cand in cand... totul depinde de comportamentul lui. nu de starea de moment.