| Andreeaioan115 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat vrea sa enerveze o fata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca il scoate din sarite, ca nu-l lasa in pace si el vrea sa scape de ea!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Poate fie are o boala pe ea si nu o suporta sau poate fie ii place de ea dar nu stie cum sa ii atraga atentia si nu are cuvintele la el.

| Andreeaioan115 explică:

Pai el a spus ca o place asa cum e ea, nu cred ca vrea sa scape de ea

| 14anonima14 a răspuns:

Buna! Asa se comporta baietii cand vor sa atraga atentia unei fete. O sacaie tot timpul, fiindca asa cred ei si asa e felul lor de ai spune unei fete ca o place. Papa!