| ilovegreeneyes a întrebat:

Daca va-r pune cineva sa alegeti intre! -Lady gaga
-Rihanna
-Beyonce
-Nicole scherzinger
-Madona
-Kesha
-Shakira
sau cele de la sugababes
care ati alege de preferat 2
numai doua nu mai multe!?crying

10 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Bună
Rihanna și Shakira.
Au melodii foarte faine.
Pa, pa

| Miruuuuu a răspuns:

Beyonce si Rihanna sunt cele mai bune sunt cele pe care eu le ascult mereu! Go Bee! Go Riri!

| mary a răspuns:

Sa vedem... kesha se duce din start.in nici un caz n-as alege-o pe ea!

niciodata nu mi-au placut melodile madonnei

prima pe care as alege-o e shakira.

iar apoi nicole scherzinger

| GeoBoY a răspuns:

Rihanna
Shakira

Altele mai frumoase nu cred ca sunt din ce ai scris.
Si canta frumos ambele
Cu mici exceptii

| SaintJimmy a răspuns:

Madonna. Dar Madonna de acum 20 de ani. Acum şi ea s-a dat pe muzică [,] comercială. Eu sunt oarecum fan al melodiilor Madonnei, chiar dacă acum ceva timp, pe când ştiam doar Hung up, 4 minutes şi Jump puteam spune că are melodii oribile, acum îi ştiu întreaga discografie şi pur şi simplu m-am îndrăgostit de melodiile precum Like a Prayer, Material Girl, True Blue şi Papa don't preach.
Pe locul doi aş alege-o pe GaGa. Chiar dacă e comercială, tipa are talent, are voce, îmi place faptul că [,] cântă la pian de la o vârstă fragedă, şi după părerea mea e destul de frumuşică, dar preferă să iasă în evidenţă prin costume ciudate şi prin urâţenie.

| colin16 a răspuns:

Beyonce a cam disparut in ultima vreme
Madonna ia trecut vremea
Nicole scherzinger ar fi pe loc 3
Lady Gaga hmm ii buna dar nu prea
si prima care o aleg ii Shakira pentru ca ii chiar buna si ii cea mai naturala.
Si 2 Rihanna pentru ca in ultima vreme chiar scoate piese faine

| DarinaLove a răspuns:

Sugababes, Nicole Scherzinger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beyonce si Nicole happy

Lady Gaga e prea extravaganta.Rihanna e frumoasa natural, pacat ca se poceste atat.Madona...o admir pentru frumusetea ei la aceasta varsta, imi plac niste melodii de la ea, dar nu e printre preferatele mele.Kesha nu pare ceva deosebit, iar Shakira ar fi fost pe locul 3. O voce foarte frumoasa si un corp superb; pacat ca a `disparut` ceva timp de la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci: Rihanna nu e feminina, Madonna canta oribil, Shakira canta prea pitigaiat, Nicole Scherzinger nu prea mai e "vedeta", Sugababes sunt oribile, iar Lady GaGa si Beyonce sunt cele mai frumoase :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci le urasc pe toate.In primul rand sunt neneturale si pitzipoance.Lasati cantaretele astea Nebune si Rock On toti!