| Autumnleaves7 a întrebat:

Daca vad niste fete frumoase prin liceu cum ma bag in seama cu ele?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le pui piedica.

| Mk01 a răspuns (pentru darrio2007):

Maximă asta! Respect! laughing))
Nene, le întrebi şi tu cum le cheamă (întot deauna să nu vorbeşti 3 ore cu ele şi la final să spui: *Da cum te cheamă?* Că ai belit găoaza. Cauţi subiecte comune, le ceri facebook şi pac te-ai combinat laughing. Da vezi că majoritatea sunt luate de cei mari deci fi rapid laughing.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mk01):

Nene! Era pentru mine raspunsul tau? Eu sunt trecut de varsta scolii demult.Asta faceam in scoala cu ani in urma.A fost o gluma. Sper sa o ia ca atare.

| Mk01 a răspuns (pentru darrio2007):

Păi partea cu * Maximă asta! Respect!* era pentru tine şi restul pentru el laughing.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mk01):

Ok! Mersi! O seara buna!

| ℓσяєภยş a răspuns:

Da, dar sa nu fi stresant.

| alinutza0408 a răspuns:

Fa pe misteriosul si te vor cauta ele

| AlexSiPunct a răspuns:

1.Le intrebi cum le cheama, ce fac. Daca vor sa iasa pe afara dupa ore.
2. Daca asta nu merge. iei o bata de baseball, le dai una in cap de le lesini, le rapesti, le duci in debara(daca nu ai debara in camera ta), le legi de un scaun, le dai un biscuit, te duci la aprozar si cumperi un prezervativ, bagi o albina in prezervativ si le spui ca daca nu coopereaza dai drumul la albina. Crede-ma merge de fiecare data... Si dupa ce ca ajungi sa vorbesti cu ele dupa mai si ajungi intr-un loc unde primesti un pat, mancare si coleg de camera happy deci totul e in avantaj pentru tine

| Ursu_Iosif_1990 a răspuns:

Zici asta: Papusa, arati bine.