| HideWhisper a întrebat:

va anunt cu mandrie ca am fost admis la liceu. Un liceu bun. Profil " Stiinte Sociale " intensiv engleza.
Toate bune si frumoase pana aci.

Problema e ca vom fi 28 in clasa, printre care 23 de fete. Yep, 23 de fete. Cum credeti ca ma voi acomoda si ce trebuie sa fac, pentru ca daca nu v-ati dat seama pana acum, sunt baiat.

Cum va fi prima zi la liceu? Cu ce sa ma imbrac? Cum sa ma comport? Sunt prea multe fete si prea putini baieti, cum sa ma port ca sa fiu acceptat de toate lumea. Macar de majoritatea. Multumesc anticipat.

P.S. - scuzati categoria...

Răspuns Câştigător
| Ionutza2012 a răspuns:

Cred ca e potrivita categoria. Te vei simti ca in paradis happy. Te vei acomoda cu siguranta. In ceea ce priveste imbracamintea in prima zi de scoala, si eu am o problema, deoarece si eu intru tot in clasa a 9-a. Dar, fiind fata, cred ca mi-ar placea ca un baiat sa se imbrace elegant, cu o camasa nu prea larga si cu blugi la fel - nu prea largi. In orice caz, daca ai un aspect ingrijit, totul va fi ok. Multa bafta!

| HideWhisper explică (pentru Ionutza2012):

M-am gandit la tenesi Nike, jeansi, un tricou si peste o camasa nu stiu cum sa fie in carouri sau o culoare. E ok?
Cat despre colectiv, sper sa ai dreptate, pe cateva le cunosc si sunt de treaba, dar chiar imi doresc sa fac o impresie buna, fiindca in generala nu m-am simtit chiar in largul meu. Deci, o sa fie bine, nu?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Tre sa iei in calcul ca nu tot ce zboara se mananca. Poate sa fie totu lapte si miere, sau razboi si cearta + manipulare. Poti da peste niste fete fitoase care sunt cu nasu pe sus de te apuca draci cand le vezi.Nu cred eu ca din 23 de fete nu o sa fie macar vreo 7 8 fitoase, colac peste pupaza oi da si peste cateva care sunt certate cu apa si sapunu sa vezi show laughing or fi din astea de la coada vaci. Sa ne anunti cum va fi laughing

| Ionutza2012 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine in carouri dar nu de alea mici ca sa nu arati ca o tabla de sah ambulanta. happy Nici eu nu m-am acomodat bine in generala dar in clasa a 8-a am schimbat clasa si a fost cea mai geniala clasa din viata mea si imi e dor de acei colegi chiar daca am fost cu ei doar un singur an. Important e sa iti faci multi prieteni mai ales printre cei mai sociabili si sa te simti bine si restul vine de la sine. happy